[powr-video-gallery id="29b4b09b_1557431912"]

SCOREBORD,  UITSLAGEN,  STANDEN,  WEDSTRIJDEN

Youtube  Twitter  Facebook

Fri. Nov 22nd, 2019

Binnenland en Buitenland Nieuws

Binnenland en Buitenland Nieuws FORZA! Media

UITSLAGEN ZONDAG OOST

UITSLAGEN_BETAALD_VOETBAL

uitslagen zondag oost

albatross

ATLETIEK, ALTERNO, DYNAMO, UITSLAGEN  OOST ZATERDAG, UITSLAGEN OOST ZONDAG

SCOREBORD, UITSLAGEN,  STANDEN,  WEDSTRIJDEN

AGOVV, BUNDESLIGA, csv APELDOORN, COLUMBIA-WSV, PR.BERNHARD, ROBUR-ALBATROSS, VIOS VAASSEN, VV VORDEN


[powr-image-slider id=””b7ca0bb3_1463582008″”]
[powr-banner-slider id=”be8aa498_1454674312416″]

Wedstrijden van vandaag
link 2eD BV
 

competitie
41

 

Treffers DeKoninklijke HFC
link 3eD ZO
 

competitie
10

 

Lienden FCADO Den Haag 2
link 1CZO DA
 

competitie
30

 

RigtersbleekRKDEO
 

competitie
50

 

DVC 26Velsen Rkvv
link 1DZO DA
 

competitie
13

 

OrionBekkerveld
link HB ZO
 

competitie
41

 

Juliana 31EHC
link 1E ZO
 

competitie
12

 

Winterswijk FCOrion
 

competitie
21

 

TVC 28ROHDA Raalte
 

competitie
22

 

StevoRKHVV
 

competitie
22

 

Zweef DeBemmel SC
 

competitie
32

 

Bataven DeVoorwaarts T
 

competitie
40

 

BVC 12Rigtersbleek
 

competitie
43

 

HeinoTubantia
link 2I ZO
 

competitie
00

 

DCSVorden
 

competitie
02

 

SperoDIO 30
 

competitie
11

 

VIOD DoetinchemMASV
 

competitie
20

 

Eendracht 30Union
 

competitie
24

 

Quick 1888WAVV
 

competitie
33

 

VarsseveldDVC 26
 

competitie
32

 

Concordia WSDOUC
link 2J ZO
 

competitie
03

 

WSVColumbia
 

competitie
10

 

Suryoye-Mediterraneo FCAchilles 12
 

competitie
13

 

BWOSchalkhaar
 

competitie
33

 

Wijhe 92Bon Boys
 

competitie
35

 

EilermarkBarbaros
 

competitie
51

 

SDC 12KIX : 3-3ATC 65
 

competitie
51

 

NEOKIX : 3-1VOGIDO
link 2HZO DA
 

competitie
AFG

 

ATC 65Klazienaveen FC
 

competitie
01

 

RaalteTRIAS FC
 

competitie
31

 

TrekvogelsEilermark
 

competitie
51

 

OSC (N)SDOUC
 

competitie
62

 

VarsseveldVDZ
link 3A ZO
 

competitie
01

 

LosserAvanti W
 

competitie
11

 

LSV LonnekerMVV 29
 

competitie
12

 

Luctor et EmergoGrol
 

competitie
30

 

SaasveldiaRSC
 

competitie
30

 

Tukkers DeDSVD
 

competitie
33

 

TVOWVV 34
 

competitie
62

 

ReutumBorne
link 3B ZO
 

competitie
11

 

Brummen SPOverwetering
 

competitie
13

 

AlbatrossRobur et Velocitas
 

competitie
31

 

Helios DeventerWarnsveldse Boys
 

competitie
41

 

KCVOTurkse Kracht
 

competitie
41

 

EpeActivia
 

competitie
60

 

AZCVaassen
 

competitie
22

 

DiepenveenColmschate 33
link 3C ZO
 

competitie
03

 

RuurloDVV
 

competitie
11

 

Lochem SPSC Rheden
 

competitie
30

 

VVG 25OBW
 

competitie
51

 

DoetinchemHC 03
 

competitie
70

 

PAXVVO
 

competitie
11

 

WitkampersTRIAS FC
link 3D ZO
 

competitie
03

 

Vitesse 08HAVO
 

competitie
10

 

Rood WitEstria
 

competitie
11

 

Groesbeekse BoysBeuningse Boys
 

competitie
21

 

TrekvogelsDVOL
 

competitie
23

 

Hapse BoysBlauw Wit SV
 

competitie
32

 

BrakkensteinEwijk
link 4A ZO
 

competitie
04

 

Juventa 12EMOS
 

competitie
22

 

AlmeloKOSC
 

competitie
23

 

Rood ZwartTubanters 1897 De
 

competitie
40

 

VasseSportclub Overdinkel
 

competitie
43

 

FleringenSportlust Vroomshoop
 

competitie
41

 

La Premiere AVCUD W
 

competitie
42

 

OldenzaalDelden
link 4B ZO
 

competitie
04

 

DiepenheimUDI
 

competitie
11

 

VIOS BMarkelo
 

competitie
22

 

RietmolenNeede
 

competitie
43

 

HectorReunie
 

competitie
50

 

Twenthe VVHoeve Vooruit
 

competitie
50

 

Eibergen FCVictoria 28
 

competitie
14

 

BSC UNISSONBuurse
link 4C ZO
 

competitie
10

 

KSV VragenderHMC 17
 

competitie
13

 

EttenTerborg
 

competitie
31

 

Keijenburgse BoysMEC
 

competitie
40

 

DinxperloUlftse Boys
 

competitie
51

 

Bergh FCMeddo SP
 

competitie
52

 

GWVVAD 69
 

competitie
80

 

GendringenBasteom
link 4D ZO
 

competitie
03

 

GSV 38Groessen
 

competitie
11

 

Jonge KrachtPeeske t
 

competitie
11

 

RVWSprinkhanen
 

competitie
33

 

AngerenDoesburg SC
 

competitie
41

 

Westervoort scLoil
 

competitie
62

 

GVACHRC
 

competitie
34

 

LooArnhemia
link 4E ZO
 

competitie
02

 

HatertSCP
 

competitie
11

 

RODA 28Overasseltse Boys
 

competitie
12

 

KrayenhoffDIOSA
 

competitie
24

 

DSZUHC
 

competitie
42

 

NijmegenOSC (N)
 

competitie
52

 

SCEKunde FC NSVV
 

competitie
61

 

Millingen SCAquila
link 4F ZO
 

competitie
AFG

 

Klarenbeek SCWWNA
 

competitie
03

 

TKAGroen Wit 62
 

competitie
13

 

Gazelle DeVictoria Boys
 

competitie
20

 

ZVV 56Loenermark
 

competitie
21

 

OrderbosDeventer SP
 

competitie
60

 

Twello SVApeldoornse Boys
link 4G ZO
 

competitie
03

 

SDOLHaarle
 

competitie
03

 

HoonhorstBroekland
 

competitie
10

 

Nieuw HeetenABS
 

competitie
10

 

HeetenUlu Spor FC
 

competitie
14

 

Zwolle SVLettele
link 5A ZO
 

competitie
05

 

LangeveenLutte De
 

competitie
22

 

DTC 07Zenderen Vooruit
 

competitie
52

 

TVVManderveen
 

competitie
60

 

VostaPhenix
 

competitie
60

 

Bentelo vvSVV 91
 

competitie
32

 

Centrum FC HetHengelo
link 5B ZO
 

competitie
11

 

LochuizenDEO
 

competitie
22

 

WolfersveenZelhem
 

competitie
31

 

GSV 63Vosseveld
 

competitie
41

 

Rekken SPHaarlo SP
 

competitie
41

 

ErixSVBV
 

competitie
00

 

BredevoortHaaksbergen
link 5C ZO
 

competitie
00

 

Den DamAjax B
 

competitie
03

 

Rijnland SPSDZZ
 

competitie
31

 

KilderSVGG
 

competitie
35

 

WestendorpRKPSC
 

competitie
17

 

HalleAngerlo Vooruit
 

competitie
27

 

NVC NetterdenGelders Eiland SV
link 5D ZO
 

competitie
20

 

WVWSVHA
 

competitie
21

 

AVIOS/DBVNiftrik
 

competitie
32

 

SDOOVVLK
 

competitie
02

 

Victoria 25SVO 68
 

competitie
22

 

Unitas 28AAC-Olympia
 

competitie
23

 

HeumenDVSG
 

competitie
61

 

SCD 33Batavia
link 5E ZO
 

competitie
02

 

SSA Ratti-SociiHoven De
 

competitie
11

 

Dierensche BoysSHE
 

competitie
22

 

Edesche BoysEDS SC
 

competitie
21

 

VeluwezoomZutphen FC
 

competitie
110

 

VoorstEendracht A
link 5F ZO
 

competitie
02

 

SallandiaKoninklijke UD
 

competitie
11

 

V en LTerwolde
 

competitie
15

 

VilsterenCCW 16
 

competitie
22

 

RaalteWesepe
 

competitie
25

 

WisselEmst
 

competitie
61

 

IJsselstreekGo Ahead Deventer
 

competitie
40

 

EpseMariënheem
link 1C ZO
 

competitie
10

 

AlvernaErp

UITSLAGEN EN WEDSTRIJDEN

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SCOREBORD,  UITSLAGEN,  STANDEN,  WEDSTRIJDEN

Youtube  Twitter  Facebook