[powr-video-gallery id="29b4b09b_1557431912"]

SCOREBORD,  UITSLAGEN,  STANDEN,  WEDSTRIJDEN

Youtube  Twitter  Facebook

Fri. Nov 22nd, 2019

Binnenland en Buitenland Nieuws

Binnenland en Buitenland Nieuws FORZA! Media

UITSLAGEN ZATERDAG OOST

UITSLAGEN_BETAALD_VOETBAL

Wedstrijden van vandaag

link Topklasse DA
 

competitie
17:00

 

WoezikSaestum
 

competitie
41

 

DTS EdeTer Leede
link 1AZA DA
 

competitie
13

 

Blauw Geel 55JVOZ
link 1BZA DA
 

competitie
16:15

 

DZC 68Vitesse 63
 

competitie
11

 

Klarenbeek SCBe Quick 28
 

competitie
33

 

ASC 62HZVV
link 1D ZA
 

competitie
12

 

NunspeetDTS Ede
 

competitie
14

 

BennekomSVZW
 

competitie
21

 

DFS OpheusdenDOS 37
 

competitie
24

 

HierdenDOS Kampen
 

competitie
04

 

KHCGo Ahead Kampen
 

competitie
01

 

DZC 68Apeldoorn CSV
 

competitie
22

 

SDV BarneveldWHC
link 2G ZA
 

competitie
30

 

RenswoudeDinxperlo
 

competitie
41

 

Merinos DeBe Quick Z
 

competitie
40

 

Veensche BoysAVW 66
 

competitie
30

 

Horst FCLelystad 67
 

competitie
10

 

Dronten ASVVRC
 

competitie
21

 

Unicum LelystadLunteren
 

competitie
10

 

Batavia 90Valleivogels De
link 2H ZA
 

competitie
23

 

OWIOSPH (Almelo)
 

competitie
12

 

Sparta EVSCO 61
 

competitie
31

 

IJVVHulzense Boys
 

competitie
52

 

Quick 20ASC 62
 

competitie
01

 

Enter VooruitWVF
 

competitie
02

 

Den HamVroomshoopse Boys
 

competitie
11

 

Be Quick 28ZAC
link 2CZA DA
 

competitie
10

 

ZVV 56DVS 33
 

competitie
11

 

EpeOlde Veste 54 d
link 3A ZA
 

competitie
31

 

OVC 85Eerbeekse Boys
 

competitie
02

 

OekenZelos
 

competitie
04

 

Excelsior ZESA
 

competitie
40

 

DVOVDVE-Trajanus
 

competitie
32

 

Eefde SPZutphen FC
 

competitie
30

 

DierenRedichem
 

competitie
44

 

Uni VVTreffers De
link 3B ZA
 

competitie
11

 

VVOPTerschuurse Boys
 

competitie
21

 

HoevelakenOtterlo
 

competitie
22

 

Blauw Geel 55Zwart Wit 63
 

competitie
41

 

VeenendaalAGOVV
 

competitie
02

 

Teuge SPRood Wit 58
 

competitie
02

 

SKVZeewolde
 

competitie
10

 

Advendo 57Stroe
link 3C ZA
 

competitie
00

 

Swift 64Hulshorst
 

competitie
31

 

Zwolsche BoysElspeet
 

competitie
12

 

OeneHatto Heim
 

competitie
10

 

VIOS VESC
 

competitie
01

 

HTCDSV 61
 

competitie
23

 

HattemBAS
 

competitie
22

 

Olympia 28Rouveen SC
link 3D ZA
 

competitie
63

 

OZC OmmenSVVN
 

competitie
33

 

Voorwaarts VKloosterhaar
 

competitie
24

 

MariënbergAJC 96
 

competitie
12

 

Esch DeOranje Nassau A
 

competitie
14

 

DESBruchterveld
 

competitie
22

 

Hellendoorn VVBergentheim
 

competitie
23

 

ASV 57Wilhelminaschool
link 4A ZA
 

competitie
AFG

 

CitoDVV
 

competitie
50

 

OBWPaasberg De
 

competitie
87

 

AlvernaWoezik
 

competitie
14

 

Kolping-DynamoQuick 1888
 

competitie
41

 

Juliana 31DIO 30
 

competitie
40

 

JVC CuijkAZ 2000
link 4B ZA
 

competitie
26

 

WAVVElistha
 

competitie
02

 

WodanseckONA 53
 

competitie
10

 

DodewaardLienden FC
 

competitie
41

 

EchteldUchta
 

competitie
51

 

Valburg SCEMM Randwijk
 

competitie
21

 

KesterenWageningen
link 4C ZA
 

competitie
14

 

BarneveldAlmen
 

competitie
41

 

SDS 55Vierhouten 82
 

competitie
05

 

Prins BernhardVeluwse Boys
 

competitie
11

 

FortissimoHarfsen
 

competitie
41

 

EFC 58EZC 84
 

competitie
20

 

GorsselHarskamp
 

competitie
13

 

RDC FCEde/Victoria
link 4D ZA
 

competitie
30

 

Zalk svWilsum
 

competitie
42

 

SEHVSW
 

competitie
51

 

Heerenbroek sKampen
 

competitie
00

 

VEVODieze West
 

competitie
00

 

Harde tReaal Dronten
 

competitie
12

 

Noord Veluwe BoysWijthmen
 

competitie
32

 

WZC WapenveldCSV 28
link 4E ZA
 

competitie
70

 

LemeleRijssen SC
 

competitie
41

 

Zweef DeATC 65
 

competitie
25

 

Heracles AVCBlauw Wit 66
 

competitie
04

 

MVV 69Daarlerveen
 

competitie
62

 

SVV 56Daarle SP
 

competitie
05

 

Rijssen svGFC
 

competitie
10

 

DRC 12Blauwwitters BZSV
link 4F ZA
 

competitie
12

 

Achilles EnschedeJuliana 32
 

competitie
01

 

PW 1885Tubantia
 

competitie
90

 

DrienerloAramea FC
 

competitie
110

 

Enschede SCSportlust Glanerbrug
 

competitie
41

 

EilermarkRigtersbleek
 

competitie
07

 

SVV 91Achilles 12
 

competitie
42

 

BerghuizenWinterswijk FC
link 4G ZO
 

competitie
42

 

HoltenEnter SV
link 2AZA DA
 

competitie
24

 

DTS EdeKadoelen sv
AGEN ZATERDAG OOST

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

SCOREBORD,  UITSLAGEN,  STANDEN,  WEDSTRIJDEN

Youtube  Twitter  Facebook