[powr-video-gallery id="29b4b09b_1557431912"]

SCOREBORD,  UITSLAGEN,  STANDEN,  WEDSTRIJDEN

Youtube  Twitter  Facebook

Fri. Nov 22nd, 2019

Binnenland en Buitenland Nieuws

Binnenland en Buitenland Nieuws FORZA! Media

CLUBPAGINA’S UTRECHT en GELDERLAND

UITSLAGEN_BETAALD_VOETBAL

Clubpagina’s Utrecht en Gelderland

albatross

ATLETIEK, ALTERNO, DYNAMO, UITSLAGEN  OOST ZATERDAG, UITSLAGEN OOST ZONDAG

SCOREBORD, UITSLAGEN,  STANDEN,  WEDSTRIJDEN

AGOVV, BUNDESLIGA, csv APELDOORN, COLUMBIA-WSV, PR.BERNHARD, ROBUR-ALBATROSS, VIOS VAASSEN, VV VORDEN


[powr-image-slider id=””b7ca0bb3_1463582008″”]
[powr-banner-slider id=”be8aa498_1454674312416″]

CLUBPAGINA’S

UTRECHT

GELDERLAND

– A.A.C.-Olympia
– Achilles ’29
– Activia, vv
– AD ’69
– Advendo’57
– Aerdt/Carvium (= nu: sv Gelders Eiland)
– AFC Arnhem (tot 20-01-2016)
– AGOVV
– Ajax Breedenbroek
– uvv Albatross
– Alem, vv
– Alexandria, asv
– Almen, sv
– Alverna, vv
– Anadolu ’90 (Under Constr.)
– Angeren, sv
– Angerlo Vooruit
– Apeldoorn, csv
– Apeldoornse Boys
– Aquila, vv
– Arnhemia, vv
– Arnhemse Boys (Schuytgraaf)
– ASH
– Asperen, vv
– Avios, sv
– A.V.W. ’66
– A.W.C. Wijchen
– AZ 2000
– AZC Zutphen
– AZSV
– Babberich, sv
– Barneveld, vv
– Basteom
– de Bataven
– Batavia, vv
– sv Beatrix
– Beekbergen, vv
– Beesd, vv
– sc Bemmel
– Bennekom, vv
– Be Quick Zutphen
– Beuningse Boys
– Blauw Geel ’55
– Blauw Wit N., sv
– BOA-jc
– Brakel, vv
– Brakkenstein, rksv
– sv Bredevoort
– sc Brummen
– Buren, sv
– BVC ’12
– BZS
– CCW’16 (CUPA + Wilp)
– CHRC
– avv Columbia
– Concordia-Wehl
– CUPA (+ Wilp = CCW’16)
– DBV
– DCS, sv
– DEC’10 (JV: Diepenheim + EGVV)
– Den Dam, vv
– DEO, vv
– DFS, sv
– Dieren, vv
– Dierensche Boys
– Dinxperlo, sv
– DIO ’30
– DIOSA, sc
– Dodewaard, vv
– Doesburg, sc
– Doetinchem, vv
– Driel, rksv
– DSC, vv
– DSS’14
– DSV ’61
– DSZ, sv
– DTS ’35
– DUNO Doorwerth
– DVC ’26
– DVE/Trajanus
– D.V.O.L.
– D.V.O.V.
– DVS ’33
– D.V.S.G.
– D.V.V.
– DZC ’68
– D.Z.S.V.
– Echteld, vv
– Edesche Boys
– Ede/Victoria
– EDS, sc
– sp Eefde
– Eendracht, av & ac
– Eerbeekse Boys
– EFC ’58
– E.G.V.V.
– FC Eibergen
– Elburger SC
– Eldenia
– Elistha, sc
– Elspeet, vv
– Elsweide, vv
– E.M.M., vv
– Emst, vv
– Epe, sv
– Epse, sv
– Erix, vv
– ESA Rijkerswoerd
– Etten, vv
– Ewijk, vv
– Excelsior Zetten
– EZC ’84
– Focus’07
– ksv Fortissimo
– Gelders Eiland, sv (was: Aerdt/Carvium)
– fc Gelre (*DAMES*)
– Gendringen, vv
– Germania Groesbeek
– Gorssel, vv
– Groen Wit ’62
– Groesbeekse Boys
– sc Groessen
– sv Grol
– Grolse Boys
– GSV ’38
– GSV ’63
– GVA
– GVC Wageningen
– G.V.V. ’63
– G.V.V. Geldermalsen
– G.W.V.V.
– Haaften, vv
– Haarlo, SP
– Halle, sv
– ‘t Harde, sv
– sv Harfsen
– Harskamp, sv
– Hatert, sv
– Hattem, vv
– Hatto Heim
– HAVO, rkvv
– HC’03
– Hedel, vv
– Heerde, vv
– Heerewaarden, sv
– Herovina, vv
– Heukelum, vv
– Heumen, sv
– Hierden, vv
– sc Hoevelaken
– fc Horst
– de Hoven, zvv
– HRC ’14 (Rossum + Hurwenen)
– Hulshorst, vv
– Hurwenen (+ Rossum = HRC’14)
– I.S.C., vv
– Jan van Arckel
– fc Jeugd
– Jonge Kracht, vv
– Juliana ’31
– KCVO
– Keizerstad, vv
– Kerkwijk, vv
– Kesteren, vv
– Keyenburgse boys
– de Kieviten, vv
– Kilder, sv
– Klarenbeek, sc
– Klein Dochteren
– Kolping Dynamo, vv
– Krayenhoff, vv
– KSH, vv
– KSV Vragender
– fc Kunde, nsvv
– sv Leones
– fc Lienden
– Lochem, sc
– Lochuizen, vv
– Loenermark, vv
– Loil, sv
– Longa ’30
– Loo, sv
– Lunteren, vv
– Marienveld, vv
– MASV
– M.E.C.
– MEC ’07
– Meddo, sc
– sc Millingen
– MvR – ‘s-Heerenberg
– MVV ’58
– N.E.C. – Amateurs
– sc Neede
– Niftrik, vv
– NIVO-Sparta
– Noord Veluwe Boys, sv
– NSC Nijkerk
– Nunspeet, vv
– NVC
– Nijmegen, sv
– OBW, sv
– Oeken, vv
– Oene, vv
– ONA ’53
– Ophemert, vv
– sc Oranje
– Oranje Blauw
– Orderbos, sv
– Orion, sv
– OSC
– Ostrabeke, vv (tot 10-02-2014)
– Otterlo, sv
– OVC ’85
– Overasseltse Boys
– OWIOS
– OZC
– de Paasberg, sv
– Pax Hengelo
– ‘t Peeske
– Prins Bernard, sv
– Quick 1888
– Ratti, sv
– Redichem, cvv
– sp Rekken
– Reünie
– Rheden, sc (Rheden + Worth Rheden)
– Rheden (+ Worth Reden = sc Rheden)
– Rhelico, vv
– Rietmolen, vv
– RKHVV
– RKPSC
– RKTVC
– RKVSC
– RKZVC
– Robur et Velocitas 1882
– Roda ’28
– Roda Boys / Bommelerwaard
– Rood-Wit ’58
– Rood-Wit Groesbeek
– Rossum (+ Hurwenen = HRC’14)
– Ruurlo, vv
– R.V.V. / H.V.V. (= nu: HRC ’14)
– R.V.W.
– sc Rijnland
– SCD ’33
– SCE Nijmegen
– SCH, vv
– Scherpenzeel, vv
– SCP
– SCR
– SCS Laag Soeren
– SCZ Zoelen
– SDC Putten
– SDOO
– SDOUC
– SDS ’55
– SDV Barneveld
– SDZZ
– SEH Heerde
– SHE, vv
– sc Silvolde
– Sint Joris (+ Zeddam = Zeddam-St Joris)
– SJN
– S.K.V.
– S.M.L.
– Socii, sv
– Sparta Nijkerk
– Spero, sv
– Sprinkhanen
– Stokkum, vv
– Stroe, vv
– SVBV
– SVDW ’75
– SVGG
– SVHA
– S.V.O.
– SVS ’65
– TEC, sv
– Teisterbanders
– Terborg, vv
– Terschuurse Boys
– Terwolde, sv
– Teuge, sp
– Theole, tsv
– T.K.A. Apeldoorn
– de Treffers
– Trekvogels
– FC Trias
– Tricht, vv
– Twello, sv
– Uchta, vv
– UHC
– Ulftse Boys
– UNI, vv
– Union, vv
– Unitas ’28
– V en L
– sv Vaassen
– sc Valburg
– de Valleivogels
– sc Varsseveld
– VDZ Arnhem
– Veensche Boys
– Veluwezoom, sc
– Veluwse Boys
– VEVO
– Victoria ’25
– Victoria Boys
– Vierhouten ’82
– VIOD Doetinchem
– VIOS Beltrum
– VIOS Vaassen
– Voorst, vv
– Voorwaarts Twello
– Vorden, vv
– Vosseveld, vv
– Vriendenschaar, cvv
– VSCO ’61
– Vuren, vv
– V.V.G.’25
– V.V.L.
– V.V.L.K.
– V.V.O.
– V.V.O.G.
– V.V.O.P.
– Wadenoijen, vv
– Wapenveld, vv
– Warnsveldse Boys
– W.A.V.V.
– Well, wsv
– Westendorp, sv
– Westervoort, sc
– W.H.C. Wezep
– Wilp (+ CUPA = CCW’16)
– Winterswijk, fc
– Wissel, sv
– Witkampers
– W.N.C.
– Wodanseck
– Woezik, sc
– Wolfersveen, vv
– Worth Rheden (+ Rheden = sc Rheden)
– W.S.V. Apeldoorn
– W.V.V. Wageningen
– W.V.W. Weurt
– W.W.N.A.
– W.Z.C. Wapenveld
– Zeddam (+ St Joris = Zeddam-Sint Joris)
– Zeddam-Sint Joris (Zeddam + Sint Joris)
– Zelhem, vv
– Zelos, zsv
– Zuilichem, vv
– fc Zutphen
– Z.V.V. ’56
– Zwart-Wit ’63

CLUBPAGINA’S 

SCOREBORD,  UITSLAGEN,  STANDEN,  WEDSTRIJDEN

Youtube  Twitter  Facebook