[powr-video-gallery id="29b4b09b_1557431912"]

SCOREBORD,  UITSLAGEN,  STANDEN,  WEDSTRIJDEN

Youtube  Twitter  Facebook

Fri. Nov 22nd, 2019

Binnenland en Buitenland Nieuws

Binnenland en Buitenland Nieuws FORZA! Media

CLUBPAGINA’S NOORD-BRABANT, LIMBURG EN ZEELAND

UITSLAGEN_BETAALD_VOETBAL

Clubpagina’s Noord-Brabant, Limburg en Zeeland

albatross

ATLETIEK, ALTERNO, DYNAMO, UITSLAGEN  OOST ZATERDAG, UITSLAGEN OOST ZONDAG

SCOREBORD, UITSLAGEN,  STANDEN,  WEDSTRIJDEN

AGOVV, BUNDESLIGA, csv APELDOORN, COLUMBIA-WSV, PR.BERNHARD, ROBUR-ALBATROSS, VIOS VAASSEN, VV VORDEN


[powr-image-slider id=””b7ca0bb3_1463582008″”]
[powr-banner-slider id=”be8aa498_1454674312416″]

CLUBPAGINA’S

NOORD BRABANT

– Achilles-Reek
– Achilles-Veen
– Acht, vv
– Achtmaal, vv
– Advendo, sv
– Alliance, rsc
– Almkerk, vv
– Altena, vv
– ASV ’33
– Audacia, sv
– Avanti ’31
– Avesteyn, rksv
– Baardwijk, vv
– Barça, vv
– Baronie, vv
– Bavel, vv
– Bavos
– Beek Vooruit
– Beerse Boys
– Be-Ready
– Bergen, FC
– Bergeijk, rkvv
– Berghem Sport
– Berkdijk, vv
– B.E.S., vv
– Best Vooruit
– Bladella
– Blauw Geel ’38
– Blauw-Wit ’81
– B.L.C., sv
– BMC Berlicum
– de Bocht ’80
– Boeimeer, bsv
– Boekel Sport
– Boerdonk, rksv
– Boskant, vv
– Boxtel, rksv
– Braakhuizen, sv
– Brabantia, rkvv
– Brandevoort, sv
– Broekhoven, ks
– Bruheze, vv
– BSC Roosendaal
– Budel, sv
– B.V.V. Den Bosch
– B.V.V.’63
– Capelle, sv
– Casteren, rkvv
– Chaam, vv
– C.H.C.
– Chrislandia (+ O’molen = OranjeBlauw14)
– CITO, rksv
– Cluzona, rksv
– Constantia, wvv
– fc Cranendonck
– D.A.W.
– DBS
– DEES, vv
– Den Dungen, sc
– DESK
– DESO – van der Horst
– DEVO, vv
– Deurne, sv
– DHV, vv
– DIA, rkvv
– Dinteloord (+ DIVO = Prinsenland)
– DIOZ
– DIVO (+ Dinteloord = Prinsenland)
– Dommelen, rkvv
– Dongen, vv
– DOSKO, sv
– DOSKO ’32
– DOSL
– fc Drunen
– DSE
– DSV, sv
– Dussense Boys
– DVG Liempde
– DVO ’60
– DVS
– D.V.V.C.
– EDN ’56
– EFC, vv
– fc Eindhoven AV
– Eli Lieshout
– Elsendorp, vv
– sc Elshout
– EMK, rkvv
– Emplina, rkvv
– FC Engelen
– Erp, rkvv
– Essche Boys
– Estria, sv
– E.V.V.C.
– Excellent, rkvv
– de Fendert, vv
– Festilent
– Fiducia, rkvv
– Gassel, vv
– sc Gastel
– GDC
– Geldrop
– Gemert, vv
– GESTA, rkvv
– Gestel, vv
– Giessen (+ Rijswijkse Boys = GRC’14)
– Gilze, vv
– Gloria UC (+ sv Ulicoten = Gloria UC)
– Good Luck (+ Veerse Boys = RFC)
– GRC’14 (Giessen + Rijswijkse Boys)
– Grenswachters, vv
– Groen-Wit, rksv
– G.S.B.W.
– Gudok, tsv
– The Gunners
– G.V.V. ’57
– Haarsteeg, vv
– Halsteren, rksv
– Handel, vv
– Hapert, vv
– Hapse Boys
– HBV Beers
– Heeswijk, vv
– Heeze, rksv
– Helenaveen (Helenaveen/Griendtsveen)
– sc Helmondia
– Helvoirt, vv
– Herpinia, vv
– HHC ’09
– Hilvaria, sv
– H.M.V.V.
– Hoeven, vv
– Hoogeloon, vv
– HSC ’28
– HSE Eindhoven
– Hulsel, vv
– HVCH
– H.V.V. Helmond
– Internos, vv
– vv Irene
– vv Irene ’58
– JEKA, rkvv
– Jong Brabant, rkvv
– Juliana Mill
– JVC Cuijk
– Juventud (SJO: Nederwetten + RKGSV)
– Keldonk, rkvv
– Klundert, vv
– Knegselse Boys
– Kogelvangers
– Kozakken Boys
– Kruisland, sc
– LBC, vv (SJO: de Bocht´80 + LSV)
– Lepelstraatse Boys
– L.E.W., sv
– Lierop, sv
– Liessel, rksv
– LONGA (+ NOAD + RKTVV = fc Tilburg)
– LSV, vv
– Maarheeze, vv
– Maaskantse Boys
– Madese Boys
– Maliskamp, rkvv
– Margriet, rksv
– Mariahout, vv
– Marjola Girls (* DAMES *)
– Marvilde, sv
– Menos, rkvv
– tsvv Merlijn
– METO, rkvv
– Mierlo-Hout, rksv
– Mifano, vv
– Milheezer Boys
– MOC ’17
– Moerse Boys
– fc Moerstraten
– Molenschot, vv
– MOSA ’14
– MULO, rksv
– MVC, vv
– Nederwetten, rkvv
– Neerkandia, vv
– Neerlandia ’31
– Nemelaer, rksv
– NEO ’25
– Netersel, vv
– Nevelo, sv
– Nieuw Borgvliet, rkvv
– Nieuwkuijk, rkvv
– Nieuw Woensel, vv
– NLC ’03
– NOAD (+ LONGA + RKTVV = fc Tilburg)
– NOAD ’32
– Nooit Gedacht
– Noordhoek, vv
– sv Nordea
– NSV Nispen
– Nuenen, rksv
– Nulandia, rkvv
– Nunhem, sv
– NVS
– NWC Asten
– Nijnsel, vv
– ODC
– Odiliapeel, rksv
– O.D.I.O.
– Oirschot Vooruit
– Oisterwijk, rksv
– OJC Rosmalen
– OKSV
– Ollandia
– Olympia ’18
– Olympia ’60
– Olympia Boys
– sc Olympus (+ Ons Vios = OVC’26)
– ONDO
– O.N.I., vv
– Ons Vios (+ sc Olympus = OVC’26)
– Oosterhout, vv
– OranjeBlauw’14 (C’landia + Oudemolen)
– Oranje Zwart Helmond
– OSC ’45
– OSS ’20
– fc OSS
– Oudemolen (+ C’landia = OranjeBlauw14)
– OVC ’26 (Olympus + Ons Vios)
– OVV ’67
– PCP Breda
– Prinsenland (DIVO + Dinteloord)
– Prinses Irene, rksv
– PSV (* DAMES *)
– PSV – Amateurs (Under Constr.)
– Pusphaira
– P.V.V. Helmond
– Raamsdonk, vv
– Racing Boys
– De Rakt, FC
– De Raven, vv
– Ravenstein, vv
– RBC
– Real-Lunet, sv
– Reeshof, sv
– Reusel Sport
– RFC (Veerse Boys + Good Luck)
– Rhode, rksv
– Riel, vv
– Riethoven, vv
– Right’-Oh
– Rimboe, rkvv
– RKDVC
– RKDSV
– RKGSV
– RKJVV
– R.K.K.S.V.
– RKTVV (+ NOAD + LONGA = fc Tilburg)
– R.K.V.V.O.
– Rood-Wit ’62
– Rood-Wit ’67
– Rood-Wit W.
– Rood-Wit V.
– Roosendaal, rkvv
– RPC Eindhoven
– R.S.V., vv
– Rust Roest, cvv
– Ruwaard, sv
– RWB Waalwijk
– Rijen, vv
– Rijswijkse Boys (+ Giessen = GRC’14)
– SAB Breda
– Sambeek, vv
– Sarto, rksv
– SBC
– SBV
– FC Schadewijk
– de Schutters
– Schijf, vv
– Schijndel, rksv
– SCI
– SCMH Mariaheide
– SCO
– SCV ’58
– SDDL
– SDO ’39
– SEOLTO
– SES Langenboom
– Sint Hubert, sc
– Sint-Michielsgestel
– S.I.O.L.
– S.J.V.V.
– Sleeuwijk, vv
– Someren, sv
– Sparta ’25
– Sparta ’30
– Spoordonkse Boys
– Sprundel, sv
– SPV Vlierden
– SSC ’55
– SSE
– SSS’18
– SvSSS Udenhout
– Steenbergen, vv
– Steensel, vv
– Sterksel, rksv
– Stiphout Vooruit
– SVC, rkvv
– SVG Tilburg
– SVS Stevensbeek
– SVSH
– SVSOS
– Taxandria, rksv
– Teisterbranders
– Terheijden, sv
– Terlo
– Tilburg, fc (NOAD + LONGA + RKTVV)
– Tivoli, sv
– TGG, vv
– Tongelre, rkvv
– TOP, sv
– Toxandria
– TPO, vv
– TSC Oosterhout
– Tuldania, sv
– TVC Breda
– fc Uden
– UDI ’19/Beter Bed
– Ulicoten (+ Gloria UC = Gloria UC)
– Ulysses, rksv
– UNA, vv
– Unitas ’30
– Unitas ’59
– Uno Animo
– U.V.V. ’40
– Val Aan, rkvv
– De Valk, vv
– Valkenswaard, sv
– VCA St. Agatha
– VCB
– V.C.O.
– VCW
– Veerse Boys (+ Good Luck = RFC)
– Venhorst, rksv
– Vessem, vv
– Vianen Vooruit
– Victoria ’03
– Viola, vv
– VIOS ’38
– Virtus
– VITA (SJO)
– Vivoo, vv
– Vlijmense Boys
– VOAB
– rkvv Volharding
– Volkel, rksv
– Vorstenbossche Boys
– V.O.V.
– V.O.W.
– Vrederust, vv
– V.V.C. 68
– V.V.R. Rijsbergen
– Waalre, RKVV
– Waspik, vv
– WDS ’19
– W.E.C., RKSV
– de Weebosch, rksv
– sc Welberg
– Were-Di, vv
– Wernhout, vv
– The White Boys
– WHV, rksv
– Wilhelmina
– Wilhelmina Boys
– Wilhelmina ’26
– Willem II
– de Willy’s, vv (Under Constr.)
– Wodan, vv
– Woenselse Boys
– Woudrichem, vv
– W.S.C. Waalwijk
– W.S.J., rktsv
– W.V.V. ’67
– ‘t Zand, sc
– ZIGO, vv
– Z.S.C.
– Z.S.V.
– de Zuiderburen, vv
– Zundert, vv
– de Zwaluw, vv
– Zwaluwe, vv
– Zwaluw VFC

LIMBURG

– Abdissenbosch, sv
– Achates
– ADVEO (+ Schinnen + Puth = Alfa Sport)
– Alfa Sport (ADVEO + Schinnen + Puth)
– Altweerterheide
– America, avv
– Amstenrade, vv
– Armada, vv
– Astrantia
– Baarlo, vv
– Bekkerveld, rksv
– Belfeldia, rkvv
– fc Bemelen
– Berg’28
– BEVO
– Bieslo, vv
– sv Blerick
– BMR
– Boekoel, vv
– Born, vv
– Brevendia
– Brunssum, sv
– BSV Limburgia
– Bunde, vv
– BVV ’27
– Caesar/Vos Holding
– Centrum Boys
– Chevremont, vv
– Conventus’03
– Crescentia, rktvv
– Daalhof, vv
– DBSV Red Socks
– DESM
– DEV-Arcen
– Doenrade, rkvv
– DVO
– rksv Eendracht’30 Mook
– Egchel, sv
– EHC Hoensbroek
– Eikenderveld, sv
– Eindse Boys, rkvv
– EMS
– E.V.V.
– E.W.C. ’46
– Eijsden, vv
– FCV, rksv
– Geertruidse Boys, rkvv
– fc Geleen-Zuid
– Geuldal (Struchter Boys + Wijlre)
– Geulsche Boys
– Geusselt Sport
– GFC ’33
– GKC, vv
– sv Grashoek
– Griendtsveen (Helenaveen/Griendtsveen)
– Groene Ster
– GSV ’28
– fc Gulpen
– GVCG (+ Limbricht = Zwentibold)
– Haanrade
– Haelen, rkvv
– Haslou, sv
– Havantia, rkvv
– HBC ’09
– HBSV
– Hebes, vv
– de Heeg, vv (tot 01-07-2017)
– Heer, rksv
– Hegelsom, vv
– Heidebloem (= Lindenheuvel-Heidebloem)
– Heksenberg, rkvv
– Helden, vv
– Helenaveen/Griendtsveen
– Hellas, vv
– Heuvelland (SJO)
– Heijen, vv
– Heythuysen, sv
– fc Hoensbroek
– Holthees Smakt, vv
– ksv Horn
– HRC ’27
– Hulsberg, sv
– IASON

ZEELAND

CLUBPAGINA’S 

SCOREBORD,  UITSLAGEN,  STANDEN,  WEDSTRIJDEN

Youtube  Twitter  Facebook